×
Назад

2022.06.20

„QALCOSONIC W1“ IŠMANIEJI VANDENS SKAITIKLIAI DABAR ATITINKA IR OMS 4 KARTOS REIKALAVIMUS

UAB „Axioma Metering“ pagaminti išmanieji ultragarsiniai vandens skaitikliams Qalcosonic W1 buvo įteiktas OMS (Open Metering System) atitikties sertifikatas, kuris patvirtina, kad Qalcosonic W1 skaitikliai visiškai atitinka OMS 4-tosios kartos specifikaciją.

OMS (Open Metering System) specifikacija nurodo nuo gamintojo ir komunalinių paslaugų nepriklausomą skaitiklio magistralės (M-Bus) ryšį tarp komunalinių paslaugų skaitiklių (pvz., elektros, dujų, vandens, centralizuotų šilumos skaitiklių ir šilumos sąnaudų skirstytuvų) ir sistemų standartizavimo. išmaniosios apskaitos srityje. Ketvirtos ir naujausios kartos OMS standartas yra orientuotas į vienetinius ir dvikrypčius matuoklius bei belaidžio M-Bus ir laidinio M-Bus tinklų sąsajas. „OMS Generation 4“ siūlo aukščiausio lygio AMR (automatinio matuoklio skaitymo) programų saugumą ir gali būti naudojamas sinchroniniam duomenų perdavimui, o tai yra būtina sąlyga norint optimizuoti našumą AMR tinkluose.

"Norėdami gauti sertifikatą, turėjome atlikti OMS standartų atitikties testus. Qalcosonic W1 buvo išbandytas OMS organizacijos įgaliotoje laboratorijoje Vokietijoje. Teigiami testų rezultatai patvirtino, kad mūsų gaminyje įdiegta technologija nepriekaištingai veikia bet kurioje su OMS Generation 4 suderinama duomenų rinkimo sistema kartu naudojant kitų gamintojų įrangą“, – sako Giedrius Vaitkūnas, „Axioma Metering“ produktų vadovas.

Išmaniųjų vandens ir šilumos apskaitos prietaisų gamintoja UAB „Axioma Metering“ prieš keletą metų prisijungė prie tarptautinės asociacijos „OMS Group“. „Prisijungimas prie OMS organizacijos atvėrė naujas perspektyvas, kurios yra pagrįstos europiniais standartais ir mums, kaip pramonės žaidėjams, tai padidina galimybes plėsti bendradarbiavimą tarp mūsų ir skaitiklių operatorių. Buvimas OMS grupės nariu rodo, kad esame į ateitį orientuotas verslas, aktyviai remiantis ir skatinantis OMS rinkodarą bei tolesnę plėtrą. Skaitiklių operatoriai, pavyzdžiui, komunalinių paslaugų įmonės, investuoja į ateitį kaip į sąveikaujantį skaitiklių parką su OMS standarto skaitikliais. Ši standartizuota technologija atveria naujas perspektyvas, nes OMS yra ateities komunikacijos standartas, pagrįstas Europos normomis. OMS standarto skaitikliai leidžia diegti išmaniuosius tinklus, kurie sumažina energijos suvartojimą, gerina atsinaujinančios energijos integraciją ir padeda siekti tvarios aplinkos“, – teigia Rytis Kepalas, pardavimų vadovas.

UAB„Axioma Metering“, Qalcosonic W1 ultragarsinių vandens skaitiklių gamintoja, gaminius platina per vietinių platintojų tinklą, turintį daugiau nei 750 klientų 60+ šalių visame pasaulyje.


Желая улучшить ваш опыт поиска по данному веб-сайту, мы используем куки-файлы (cookies). Нажав на кнопку «Согласен(-на)» или продолжив поиск, вы подтверждаете свое согласие с записью куки-файлов. Более подробную информацию о куки-файлах вы найдете в политике конфиденциальности.