×
Назад

2022.05.26

QALCOSONIC W1 IŠMANIEJI VANDENS SKAITIKLIAI GAVO NTEP SERTIFIKATĄ

UAB „Axioma Metering“ pagaminti išmanieji ultragarsiniai vandens skaitikliai Qalcosonic W1 buvo apdovanoti JAV NTEP atitikties sertifikatu.

NTEP atspindi Nacionalinę vertinimo programą, patvirtinimo sistemą, kurią sukūrė JAV prekybos departamento Nacionalinis standartų ir technologijų institutas (NIST) ir Nacionalinė svorių ir matų konferencija (NCWM). NTEP patvirtinimą dauguma valstybių priima kaip etaloną, leidžiantį įrenginį naudoti kaip legalų brangių išteklių prekybos vienetą. NTEP patvirtinimas iš esmės parodo rinkai, kad matavimo prietaisas yra traktuojamas kaip patikimas ir tikslus. Tai gyvybiškai svarbu, kai brangūs ištekliai, pavyzdžiui, geriamasis vanduo, parduodami pagal tūrį.

NTEP sertifikato yra reikalaujama ir jis yra pripažįstamas jau 46 JAV valstijose. Šis skaičius nuolatos auga.

"Norėdami gauti NTEP patvirtinimą, turėjome atlikti ilgus ir sudėtingus bandymus akredituotoje JAV laboratorijoje. Mes išsiuntėme savo skaitiklius atitikties tyrimams į Jutos valstijos universiteto Jutos vandens tyrimų laboratoriją (UWRL). Pasirinkome Utah Water Mokslinių tyrimų laboratorija, nes ji jau daugiau nei 50 metų yra vandens ir aplinkos tyrimų lyderė. Tai yra viena iš pirmųjų ir didžiausių universitetų atliekanti vandens tyrimų objektų studijas Jungtinėse Amerikos Valstijose bei yra laikoma viena iš labiausiai gerbiamų dėl tokio pobūdžio turimų įrenginių. Didžiuojamės, mūsų gaminio sėkme išlaikius testus, kurių rezultatas yra išduotas NTEP sertifikatas“, – sako Giedrius Vaitkūnas, „Axioma Metering“ gaminių vadovas.

NTEP sertifikatas leis Axioma W1 ultragarsinį matuoklį plačiai naudoti JAV požeminių matavimų rinkoje. Matome didelį mūsų skaitiklio potencialą bei paklausą. Dabar galėsime pilnai aprūpinti JAV submetrijos rinką. Mūsų matuoklis taip pat suteikia platesnį IoT pritaikymą submatavimo ir atsiskaitymo segmentuose, skatina IoT technologijų plėtrą ir LoRa tinklo aprėptį. Daugumoje JAV valstijų dėl pridėtinės vertės nuomininkui ir nekilnojamojo turto savininkui, itin aktyviai šiuo metu plečiasi submetrijos rinka, o šioje srityje „Axioma“ gali pasiūlyti naujausius, pažangiausius naujos kartos ultragarsinius vandens skaitiklius su IoT technologijomis. Tai suteiks daug didesnės naudos klientams ir padės taupyti vandens bei energijos išteklius.

UAB „Axioma Metering“, ultragarsinių vandens skaitiklių Qalcosonic W1 gamintoja, gaminius platina per vietinių platintojų tinklą, turintį daugiau nei 750 klientų daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje.

Желая улучшить ваш опыт поиска по данному веб-сайту, мы используем куки-файлы (cookies). Нажав на кнопку «Согласен(-на)» или продолжив поиск, вы подтверждаете свое согласие с записью куки-файлов. Более подробную информацию о куки-файлах вы найдете в политике конфиденциальности.